Serwis i sprzedaż urządzeń biurowych oraz dystrybucja materiałów eksploatacyjnych

Kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, plotery, drukarki, faxy, skanery, tonery, cartridge, tusze, bębny, papier

Promocje

http://www.merkator.pl/grafika/firmy/canon.gif

i-SENSYS Canon MF8360cdn cena: 1798,- (+23% Vat)

http://www.merkator.pl/zdjecia/i-sensys_mf8360cdn.jpgUsprawnij komunikację w firmie, wprowadzając niewielkie i energooszczędne wielofunkcyjne centrum komunikacyjne do małego biura. Wysoka wydajność i profesjonalna jakość kolorów pomagają zwiększyć produktywność.

Funkcje

Dostęp do sieci, automatyczne drukowanie dwustronne, kopiowanie, skanowanie i faks w kolorze
20 str./kopii na minutę w kolorze i w trybie monochromatycznym
Przyciski poleceń ułatwiają skanowanie, oszczędne kopiowanie i bezpieczne drukowanie
Łatwy w obsłudze 5-liniowy wyświetlacz LCD
Skanowanie do wiadomości e-mail, folderu sieciowego i pamięci USB Wydajność energetyczna

Eleganckie, zminiaturyzowane urządzenie wielofunkcyjne
Przekonaj się, jak wygoda i łatwość obsługi tego kompaktowego, laserowego, kolorowego urządzenia wielofunkcyjnego zwiększy produktywność. Możliwość pracy w sieci ułatwia udostępnianie w małych grupach roboczych. Jedno inteligentne, niewielkie urządzenie wielofunkcyjne z funkcjami automatycznego drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania w trybie dwustronnym gwarantuje oszczędność miejsca. Nowoczesna czarno-biała obudowa i-SENSYS MF8360Cdn sprawia, że urządzenie pasuje do każdego biura.

Przyspieszenie obiegu pracy
Teraz, dzięki urządzeniu i-SENSYS MF8360Cdn, każdy może drukować w większym nakładzie. Urządzenie z automatycznym dwustronnym podajnikiem dokumentów na 50 arkuszy drukuje i kopiuje z prędkością 20 stron na minutę zarówno w kolorze, jak i w trybie mono. Technologia krótkiego czasu wydruku pierwszej strony sprawia, że czas stracony na oczekiwanie jest niewielki. Co więcej, technologia szybkiego wydruku pierwszej strony firmy Canon zmniejsza opóźnienie wydruku lub kopiowania bezpośrednio po wyjściu z trybu uśpienia.

Łatwa obsługa za naciśnięciem jednego przycisku
W tym urządzeniu wielofunkcyjnym prostota to standard. Przyciski poleceń aktywowanych jednym dotknięciem zapewniają łatwy dostęp do kluczowych funkcji. Umożliwiają one szybkie uruchomienie jednym dotknięciem skanowania bezpośrednio do komputera, ekologicznego kopiowanie wielu stron na jednym wydruku, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze, a także funkcji Secure Print, która chroni poufne dokumenty i zmniejsza odpady. Zastosowano także łatwy w obsłudze, 5-wierszowy wyświetlacz LCD z podświetleniem i intuicyjnymi menu, który pokazuje wszystkie istotne informacje. Pozwala to użytkownikom szybko przełączać różne funkcje i optymalnie wykorzystać urządzenie.

Wyślij i udostępnij
Dystrybucja dokumentów przy użyciu funkcji SEND firmy Canon zapewnia oszczędność czasu i wyższą produktywność. Pozwala ona skanować i wysyłać dokumenty bezpośrednio do wiadomości e-mail, folderu sieciowego lub pamięci USB. Wysyłanie i udostępnianie dokumentów jest łatwiejsze także dzięki zastosowaniu technologii kompresji Compact PDF, która zmniejsza pliki do około jednej dziesiątej rozmiaru możliwego do uzyskania zwykłymi sposobami, bez wpływu na jakość.

Oszczędność energii i pieniędzy
Dzięki najwyższej wydajności energetycznej, i-SENSYS MF8360Cdn ogranicza koszty i negatywny wpływ na środowisko. Urządzenie spełnia normę Energy Star, a jego współczynnik TEC (Typical Electricity Consumption — typowy pobór energii elektrycznej) należy do najniższych w klasie. Dzięki technologii działania na żądanie technology firmy Canon, urządzenie cechuje najniższe na rynku zużycie energii w trybie uśpienia, bez utraty wydajności.

 

Janusz Uściński

603-875-937